Moda Tasarımı Bölümü Öğrencileri ADÜ Teknokent’te

Adnan Menderes Teknoloji Geliştirme Anonim Şirketi organizatörlüğünde, Adnan Menderes Üniversitesi Aydın Meslek Yüksekokulu Moda Tasarımı Bölümü öğrencilerine, Adnan Menderes Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi tanıtıldı.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesinin akademik yılının başlaması ile beraber yeni katılan öğrenciler üniversitemizin nadide kuruluşlarını tanıyorlar. 5 Kasım 2019 tarihinde, Adnan Menderes Teknoloji Geliştirme Anonim Şirketi organizatörlüğünde, Adnan Menderes Üniversitesi Aydın Meslek Yüksekokulu Moda Tasarımı Bölümü öğrencileri ziyarette bulundular. Akademisyenlerden Dr. Öğr. Üyesi Şükrü ÖMÜR’ün de iştirak ettiği faaliyette öğrenciler için Adnan Menderes Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nin tanıtılması konusunda 60 dakikalık eğitim etkinliği gerçekleştirilmiştir. Öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği etkinlikte yapılabilecek projeler konuşulmuştur. Özellikle ön kuluçkaya proje yazmaları konusunda teşvik edici hususlardan bahsedilmiştir.

Bu haber 06 Kasım 2019 Çarşamba günü saat 10:09:06 yayınlanmış olup 387 kez okunmuştur.
DİĞER HABERLER
Hakkımızda
Adnan Menderes Teknoloji Geliştirme A.Ş. (ADÜ Teknokent), 2016 yılında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi'nin girişimleri ile kurulmuştıur. 2016 yılı itibari ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na Adnan Menderes Teknoloji Geliştirme A.Ş kuruluş dosyası hazırlanmış ve başvurusu yapılmıştır. Bakanlar kurulu kararı ile başvuru kabul edilerek, 2017 Aralık ayı itibari ile Adnan Menderes Teknoloji Geliştirme A.Ş faaliyetlerine başlamıştır.
İletişim
Adnan Menderes Üniversitesi, Kapalı Spor Salonu Yanı, Merkez Kampüsü, Kepez Mevkii Efeler / AYDIN
T: +90 256 214 56 66 - F: +90 256 214 56 65
Cep T: +90 531 832 19 76
bilgi@aduteknokent.com