ADÜ Teknokent'ten Hayal Seramik A.Ş'ye Ziyaret

4 Aralık 2018 tarihinde Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Teknokent Genel Müdürü Doç.Dr. Cemal İYEM, Genel Müdür Yrd Doç.Dr Adem KARAKAŞ ve TGB Uzmanı Fatih ULUTAŞ ile birlikte HAYAL SERAMİK YAPI VE ÜRÜNLERİ TURİZM SAN.TİC.A.Ş'yi Ziyarette bulundular.

Ziyaret kapsamında Bölgenin genel değerlendirmesi yapılmış, bölge firmalarının çalışmaları hakkında bilgi verilmiştir. Adü Teknokent Genel Müdürü Doç.Dr.Cemal İYEM teknoloji geliştirme bölgesinin 11 ay gibi kısa bir süre içerisindeki çalışmalarından bahsederken gelecek firmalarının teknoparklardan çıkacağını berlirtmiştir. Sanayinin ihtiyaç duyduğu nitelikli insan kaynağının sağlanması ve sanayi işbirliği programlarına yönelik, bilgilendirme yapılmıştır. 

Bu haber 05 Aralık 2018 Çarşamba günü saat 16:35:27 yayınlanmış olup 157 kez okunmuştur.
DİĞER HABERLER
Hakkımızda
ADÜ Teknokent, 2016 yılında Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan'ın girişimleri ile kurulmuştur. 2016 yılı itibari ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na Prof. Dr. Cavit Bircan'ın önderliğinde ADÜ Teknokent A.Ş. kuruluş doyası hazırlanmış ve başvurusu yapılmıştır. Bakanlar kurulu kararı ile başvuru kabul edilerek, ADÜ Teknokent faaliyetlerine başlamıştır.
İletişim
Adnan Menderes Üniversitesi, Kapalı Spor Salonu Yanı, Merkez Kampüsü, Kepez Mevkii Efeler / AYDIN
T: +90 256 214 56 66 - F: +90 256 214 56 65
bilgi@aduteknokent.com