ADÜ Teknokent'ten HAUS Makina San. Ve Tic. A.Ş'ye Ziyaret

8 şubat 2019 tarihinde Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Teknokent Genel Müdürü Doç.Dr. Cemal İYEM, HAUS Makina San. Ve Tic. A.Ş'yi Ziyarette bulundu.

Ziyaret kapsamında ADÜ Teknokent genel müdürü Doç.Dr. Cemal İYEM bölgenin kalkınmasında ve ihtisaslaşan bir teknopark olma yolunda aydında ki büyük Ar-Ge firmalarının gücüne ihtiyaç duyduklarının altını çizerken, Haus Makina firmasının teknopark bünyesinde ortak faaliyetler yürütmesinin üniversite-sanayi işbirliğini büyük katkı sağlayacaklarını belirtti.

Haus Makina, Genel Müdürü Hakkı Gözlüklü bölgenin kalkınması için her türlü işbirliğine seve seve açık olduklarını dile getirdi. 

Bu haber 08 Şubat 2019 Cuma günü saat 16:23:14 yayınlanmış olup 46 kez okunmuştur.
DİĞER HABERLER
Hakkımızda
ADÜ Teknokent, 2016 yılında Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan'ın girişimleri ile kurulmuştur. 2016 yılı itibari ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na Prof. Dr. Cavit Bircan'ın önderliğinde ADÜ Teknokent A.Ş. kuruluş doyası hazırlanmış ve başvurusu yapılmıştır. Bakanlar kurulu kararı ile başvuru kabul edilerek, ADÜ Teknokent faaliyetlerine başlamıştır.
İletişim
Adnan Menderes Üniversitesi, Kapalı Spor Salonu Yanı, Merkez Kampüsü, Kepez Mevkii Efeler / AYDIN
T: +90 256 214 56 66 - F: +90 256 214 56 65
bilgi@aduteknokent.com