ADÜ TEKNOKENT'te Eğitimler Devam Ediyor

Adnan Menderes Teknoloji Geliştirme Bölgesi yeni nesil portal kullanımına geçiyor. Sektör Soft Firması tarafından gerçekleştirilen eğitime ADÜ Teknokent firmaları ve yönetici şirketin çalışanları katıldı.

Adnan Menderes Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde firmaların ve girişimcilerin daha etkin ve pratik bir şekilde projelerini sisteme girip ilerleyebilmeleri için  yeni arayüzlü portal kullanımına başlandı. Eğitim 7-8 Ocak tarihlerinde ADÜ Teknokent Eğitim Salonunda  gerçekleşti. Sektör Soft Firması'nın kullanımını sağladığı yeni portal için Genel Müdür Sayın Ünal Sakaer ve firma uzmanlarından Ömür Tombul'un verdiği eğitime ADÜ Teknokent firma yetkilileri ve yönetici şirketin çalışanları katıldı. Genel Müdür Ünal Sakaer mevzuata da değinerek, portalın kullanımını  ayrıntılı bir şekilde ADÜ Teknokent firma yetkili ve çalışanlarına anlattı. Soruların tek tek cevaplandığı bu eğitimde, firma yetkilileri memnuniyetlerini dile getirdiler.  Eğitim ertesi gün Sektör Soft uzmanlarından Ömür Tombul'un ADÜ Teknokent çalışanlarını bilgilendirmesiyle sona erdi. 

Bu haber 11 Ocak 2020 Cumartesi günü saat 14:43:16 yayınlanmış olup 52 kez okunmuştur.
DİĞER HABERLER
Hakkımızda
Adnan Menderes Teknoloji Geliştirme A.Ş. (ADÜ Teknokent), 2016 yılında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi'nin girişimleri ile kurulmuştıur. 2016 yılı itibari ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na Adnan Menderes Teknoloji Geliştirme A.Ş kuruluş dosyası hazırlanmış ve başvurusu yapılmıştır. Bakanlar kurulu kararı ile başvuru kabul edilerek, 2017 Aralık ayı itibari ile Adnan Menderes Teknoloji Geliştirme A.Ş faaliyetlerine başlamıştır.
İletişim
Adnan Menderes Üniversitesi, Kapalı Spor Salonu Yanı, Merkez Kampüsü, Kepez Mevkii Efeler / AYDIN
T: +90 256 214 56 66 - F: +90 256 214 56 65
Cep T: +90 531 832 19 76
bilgi@aduteknokent.com