Adü Teknokent'e Bir Ödül Daha

Engellilerde ve Yaşlılarda Dijital Dönüşüm Sempozyumu’nda ADÜ Teknokent AŞ Genel Müdürü Doç. Dr. Cemal İyem’in koordinatörlüğünü üstlendiği “EN-KOLAY” (Engelleme – Kolaylaştır) Uygulaması üçüncülükle ödüllendirildi.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi himayelerinde, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü koordinasyonunda, 19 Haziran 2019 tarihinde düzenlenen Engellilerde ve Yaşlılarda Dijital Dönüşüm Sempozyumu’nda ADÜ Teknokent AŞ Genel Müdürü Doç. Dr. Cemal İyem’in koordinatörlüğünü üstlendiği “EN-KOLAY” (Engelleme – Kolaylaştır) Uygulaması üçüncülükle ödüllendirildi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’un katılımlarıyla düzenlenen ödül töreninde “Engelsiz Dünya İnovasyon Ödülü”nün 4 kategorisinden biri olan Gönüllülük ve Öncü Hizmet Ödülü kategorisinde ADÜ Teknokent adına proje koordinatörlüğünü üstlenen Doç. Dr. Cemal İyem üçüncülük ödülüne layık görüldü. Doç. Dr. İyem ödülünü, Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Op. Dr. Orhan Koç’tan alırken,  Koç engellilerin el emekleri ile yaptığı tabloyu İyem’e takdim etti.

Bu haber 20 Haziran 2019 Perşembe günü saat 12:47:08 yayınlanmış olup 172 kez okunmuştur.
DİĞER HABERLER
Hakkımızda
Adnan Menderes Teknoloji Geliştirme A.Ş. (ADÜ Teknokent), 2016 yılında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi'nin girişimleri ile kurulmuştıur. 2016 yılı itibari ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na Adnan Menderes Teknoloji Geliştirme A.Ş kuruluş dosyası hazırlanmış ve başvurusu yapılmıştır. Bakanlar kurulu kararı ile başvuru kabul edilerek, 2017 Aralık ayı itibari ile Adnan Menderes Teknoloji Geliştirme A.Ş faaliyetlerine başlamıştır.
İletişim
Adnan Menderes Üniversitesi, Kapalı Spor Salonu Yanı, Merkez Kampüsü, Kepez Mevkii Efeler / AYDIN
T: +90 256 214 56 66 - F: +90 256 214 56 65
Cep T: +90 531 832 19 76
bilgi@aduteknokent.com