ADÜ Teknokent Rekabetçi Sektörler Bilgilendirme Toplantısına Katılım Sağladı

14 Mayıs 2019 tarihinde İzmir Hilton hotel'de gerçekleştirilen Rekabetçi Sektörler bilgilendirme toplantısına ADÜ Teknokent Genel Müdürü Doç.Dr. Cemal İYEM, Merkez Araştırma Laboratuvarı Müdürü Doç.Dr. Özge ÇEVİK ve Teknokent Personeli ile Katılım sağlandı.

Sanayimizin ve bölgelerimizin gerek iç gerekse dış piyasalarda rekabet gücünü artırmaya yönelik olarak tasarlanan Rekabetçi Sektörler Programı yeni döneminde proje geliştirmek isteyen kurum ve kuruluşlara; atılması gereken adımlar, başvuru koşulları ve proje seçim süreci gibi konularda detaylı bilgi sunulacak bir dizi Proje Teklif Çağrısı Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirmektedir.

 Toplantıda çağrı başlığı kapsamında özel oturumda , eşit yaklaşım ilkesi gereğince sorular cevaplandırılacaktır.

Yeni dönem desteklerine yönelik düzenlenecek bu toplantılda, programın  hedef kitlesi olan ; üniversiteler, ihracatçı birlikleri, odalar ve borsalar, OSB yönetimleri, teknoloji geliştirme bölgeleri, AR-GE merkezleri, araştırma enstitüleri, uluslararası kuruluşlar, teknoloji transfer ofisleri, kar amacı gütmeyen dernek ve vakıflar, belediyeler ve kuluçka merkezleri başvuru yapabileceklerdir..

Bu haber 15 Mayıs 2019 Çarşamba günü saat 16:10:26 yayınlanmış olup 293 kez okunmuştur.
DİĞER HABERLER
Hakkımızda
Adnan Menderes Teknoloji Geliştirme A.Ş. (ADÜ Teknokent), 2016 yılında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi'nin girişimleri ile kurulmuştıur. 2016 yılı itibari ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na Adnan Menderes Teknoloji Geliştirme A.Ş kuruluş dosyası hazırlanmış ve başvurusu yapılmıştır. Bakanlar kurulu kararı ile başvuru kabul edilerek, 2017 Aralık ayı itibari ile Adnan Menderes Teknoloji Geliştirme A.Ş faaliyetlerine başlamıştır.
İletişim
Adnan Menderes Üniversitesi, Kapalı Spor Salonu Yanı, Merkez Kampüsü, Kepez Mevkii Efeler / AYDIN
T: +90 256 214 56 66 - F: +90 256 214 56 65
Cep T: +90 531 832 19 76
bilgi@aduteknokent.com