ADÜ Teknokent Müdürü Doç. Dr. Cemal İYEM’den Rektörümüze Ziyaret

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi himayelerinde düzenlenen Engellilerde ve Yaşlılarda Dijital Dönüşüm Sempozyumu’nda koordinatörlüğünü üstlendiği “EN-KOLAY” uygulamasının üçüncülükle ödüllendirilmesi üzerine ADÜ Teknokent AŞ Genel Müdürü Doç. Dr. Cemal İYEM, Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk ALDEMİR'i 2 Temmuz 2019 tarihinde ziyaret etti.

Doç. Dr. Cemal İYEM, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi himayelerinde, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü koordinasyonunda Engellilerde ve Yaşlılarda Dijital Dönüşüm Sempozyumu’nda kazandıkları başarı ile Üniversitemizi temsil etmenin memnuniyetini yaşadıklarını belirtti. Doç. Dr. Cemal İYEM, ulusal çapta düzenlenen bir organizasyondan ödülle dönmenin Üniversitemizin tanınırlığına katkı sağlarken ADÜ Teknokentinin imajına da olumlu katkı sağladığını ifade etti. Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk ALDEMİR, başarılarından dolayı İyem’i tebrik ederek, ulusal ve uluslararası alanda gerçekleşen organizasyonlarda Üniversitemizi en iyi şekilde temsil eden ADÜ ailesi bireylerine kapılarının sonuna kadar açık olduğunu ifade etti. 

Ödül kapsamında verilen Saray Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki öğrencilerin el emekleri ile yaptıkları “Uzay Yolu” isimli tabloyu Üniversitemiz Teknokent A.Ş. Genel Müdürü Doç. Dr. Cemal İYEM, Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk ALDEMİR’e takdim etti.

Bu haber 04 Temmuz 2019 Perşembe günü saat 11:33:28 yayınlanmış olup 274 kez okunmuştur.
DİĞER HABERLER
Hakkımızda
Adnan Menderes Teknoloji Geliştirme A.Ş. (ADÜ Teknokent), 2016 yılında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi'nin girişimleri ile kurulmuştıur. 2016 yılı itibari ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na Adnan Menderes Teknoloji Geliştirme A.Ş kuruluş dosyası hazırlanmış ve başvurusu yapılmıştır. Bakanlar kurulu kararı ile başvuru kabul edilerek, 2017 Aralık ayı itibari ile Adnan Menderes Teknoloji Geliştirme A.Ş faaliyetlerine başlamıştır.
İletişim
Adnan Menderes Üniversitesi, Kapalı Spor Salonu Yanı, Merkez Kampüsü, Kepez Mevkii Efeler / AYDIN
T: +90 256 214 56 66 - F: +90 256 214 56 65
Cep T: +90 531 832 19 76
bilgi@aduteknokent.com