Eğitim
Adnan Menderes Teknoloji Geliştirme A.Ş ve Aydın Valiliği AB ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından 20-21 Aralık 2017 tarihinde “PROJE DÖNGÜSÜ YÖNETİMİ EĞİTİMİ” verilecektir.
Tarih : 20 Aralık 2017 Çarşamba
Saat : 08:00

Aşağıda kapsamı belirtilen kişiler bu eğitime katılım göstermek için bilgi@aduteknokent.com adresine isim, soy isim, görev yeri ve iletişim bilgilerini mail atarak başvuru yapabilirler.

Akademik ve yardımcı personel,
Lisans ve lisansüstü eğitim gören öğrenciler,
Adnan Menderes Teknoloji Geliştirme A.Ş’de görevli ve iştirakçiler
Eğitimin verilmesi sonucu pek çok katkı beklenmektedir.

Öncelikle, TÜBİTAK tarafından yayınlanan üniversitelerin girişimcilik yönünden sıralamasında etken olan “Girişimcilik ve Yenilikçilik Üniversite Endeksi’nde yer alarak, katma değeri yüksek bir üniversite olmaya katkı sağlayacağı,
Üniversite-sanayi işbirliği konusunda, Adnan Menderes Teknoloji Geliştirme A.Ş olarak, bölgesel yatırımların arttırılması konusunda destek vereceği öngörülmektedir.

Hakkımızda
Adnan Menderes Teknoloji Geliştirme A.Ş. (ADÜ Teknokent), 2016 yılında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi'nin girişimleri ile kurulmuştıur. 2016 yılı itibari ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na Adnan Menderes Teknoloji Geliştirme A.Ş kuruluş dosyası hazırlanmış ve başvurusu yapılmıştır. Bakanlar kurulu kararı ile başvuru kabul edilerek, 2017 Aralık ayı itibari ile Adnan Menderes Teknoloji Geliştirme A.Ş faaliyetlerine başlamıştır.
İletişim
Adnan Menderes Üniversitesi, Kapalı Spor Salonu Yanı, Merkez Kampüsü, Kepez Mevkii Efeler / AYDIN
T: +90 256 214 56 66 - F: +90 256 214 56 65
Cep T: +90 531 832 19 76
bilgi@aduteknokent.com